Technika uwalniania

Czym jest?  Dla kogo?

W technice uwalniania uczymy się jak pozwalać odejść temu co nam nie służy. Mogą to być trudne emocje, natrętne myśli lub energie uwięzione w ciele, które są tak silne, że odczuwamy je niemal fizycznie w postaci bólu lub dyskomfortu, najczęściej w splocie słonecznym lub w klatce piersiowej. Praca z uwalnianiem jest bardzo prosta oraz możliwa do zastosowania, w każdej sytuacji przez każdego – dorosłych i dzieci. Dzięki pracy z techniką uwalniania poszerzamy świadomość ciała i uczymy się jak zarządzać swoimi stanami emocjonalnymi, zanim emocje wezmą nad nami górę, a także w sytuacjach kryzysowych. Technika uwalniania jest jedną z najbardziej skutecznych technik pracy ze świadomością.

 

Zastosowanie

Stosując ją regularnie jesteś w stanie dostrzec i pozbyć się ze swojego życia większości tego co negatywne, np.: natręctw, obsesyjnych myśli, nienawiści, nieśmiałości, lęku, poczucia bezużyteczności, agresji.

Technika doskonale wspomaga wychodzenie z uzależnień oraz odchudzanie.
Kiedy będziesz ją stosował regularnie dostrzeżesz i uwolnisz blokady, które stoją na drodze do prawdy – prawdziwego szczęścia i spełnienia, którego nie sposób znaleźć na zewnątrz.

 

Co zyskasz?

  • Nauczysz się „Techniki Uwalniania” dzięki której uwolnisz to co powoduje, że nie odczuwasz szczęścia.
  • Doświadczysz wolności od ograniczających wzorców.
  • Doświadczysz, że prawda, sukces, obfitość i szczęście są naprawdę proste.
  • Doświadczysz kim jesteś i jaką masz moc.
  • Doświadczysz prawdziwego siebie.
  • Dzięki tej nauce i doświadczeniu będziesz coraz szczęśliwszy.

 

W czym „problem” ?

Wyjaśniając krótko: w stłumionych emocjach.
Jeśli rozwiedzie się małżeństwo, to te dwie osoby mogą mieć inne spojrzenie na to zdarzenie. Jedno zobaczy szansę na nowe ciekawsze i cudowne życie, a druga osoba załamie się całkowicie.
Więc to nie sam rozwód jest przyczyną cierpienia, lecz stłumione emocje.
Zwróć uwagę na to ile razy usłyszałeś od innych lub mówiłeś do siebie w myślach, że „nie możesz” czegoś zrobić?

Co wtedy czułeś? Czego nauczyły Cię te emocje?
Bardzo trudno to zmienić poprzez samo powtarzanie: „mogę to zrobić”.
Gdy uwalniamy stłumione negatywne emocje, które „zapisały” się w ciele,„ochota by zrobić” przyjdzie naturalnie. Tego właśnie uczę, a właściwie pokazuję to doświadczalnie podczas spotkania.

Tak długo jak stawiamy opór temu co czujemy -tak długo odczuwamy bezsilność.
Po prostu z własnej naiwności uwierzyliśmy w te wszystkie negatywne programy, które nie działają.

 

Więc może wyrażać emocje?

Kiedy byliśmy mali tłumiliśmy w sobie mnóstwo emocji kiedy inni mówili: „nie płacz” „nie bój się” itd…

Idąc poprzez życie również dokładaliśmy kolejne (ponieważ tak się nauczyliśmy) i kiedy następuje stresująca sytuacja jest tak jakby ktoś podniósł pokrywkę z zupy gotującej się na dużym ogniu: wykipi.

Ta pokrywka jest jak zawór bezpieczeństwa, który dba by nasze ciało nie było w stanie krytycznego wyczerpania emocjonalnego.

Wyrażanie emocji ma jedną zasadniczą wadę – zazwyczaj są poszkodowani (np. nasi bliscy).

Uwalnianie jest pod tym względem bezpieczniejsze i skuteczniejsze.

 

Czego potrzeba?

Odwagi i uczciwości, których brak jest największym ogranicznikiem rozwoju.

Odważnie zajrzeć w siebie.

 

Słowo od twórcy metody:

Proces uwalniania rozpoczyna się samoczynnie, ponieważ w naturze umysłu jest poszukiwanie ulgi od bólu i cierpienia oraz dążenie do szczęścia. Technika Uwalniania działa u cyników, pragmatyków, osób religijnych i ateistów. Działa u osób w każdym wieku, niezależnie od tego z jakiej kultury się wywodzą. Działa zarówno u osób nastawionych na rozwój duchowy, jak i nie zajmujących się duchowością. Ponieważ mechanizm uwalniania jest twój, nikt nie może cię go pozbawić. Tym samym chroni to przed rozczarowaniem. Będziesz odkrywać przed samym sobą, co jest prawdą, a co jedynie programem umysłu czy zbiorem przekonań. W miarę postępów będziesz zdrowieć, odnosić większe sukcesy dzięki mniejszym wysiłkom, staniesz się szczęśliwszym człowiekiem zdolnym do prawdziwej miłości. Twoi znajomi zauważą te różnice, zmiany te będą trwałe. Nie doświadczysz odlotu, po którym następuje upadek. Odkryjesz natomiast, że masz w sobie „automatycznego” wewnętrznego nauczyciela. W końcu odkryjesz swą Jaźń – swoje prawdziwe ja. Podświadomie zawsze wiedziałeś o jej istnieniu. Kiedy do niej dotrzesz, zrozumiesz, co żyjący na przestrzeni dziejów mędrcy starali się przekazać.

~ Dr David R. Hawkins

 

W sesjach oraz nauce wykorzystujemy doświadczenie, które zdobyliśmy, pracując dotychczas technikami rozluźniającymi napięcie ciała, szczególnie relaksacyjnymi, przez co efekty oraz doświadczenie jest natychmiastowe, a nauka bardzo łatwa i przyjemna.

 

Inwestycja:

Konsultacja 50 min– 130 zł
Uwalnianie w stanie relaksu 50 min – 130 zł

Spotkajmy się i porozmawiajmy o tym co możemy dla Ciebie zrobić

NAPISZ DO NAS

Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRACOWNIA OTWARTA Paulina Ilijew dla potrzeb kontaktu w sprawie oferowanych usług.