Inni o pracy z Pauliną

Paulina jest osobą otwartą sercem i bardzo ciepłą co pozwoliło mi otworzyć się i być sobą. Sesja u niej przyniosła mi dużo dobrego. Dzięki niej spojrzałam na swój problem jak na szanse, która nauczyła mnie radzić sobie jeszcze lepiej. Jestem wdzięczna, że spotkałam ją na swojej drodze. Polecam sesję hipnozy u Pauliny całym sercem.

Katarzyna Fiutka

Paulina Ilijew jest osobą opanowaną, otwartą, szczerą i pewną tego co robi. Jako Hipnoterapeutka panuje nad procesem, zaskakując niezwykle trafnymi sugestiami. Ma się wrażenie, jakby ktoś bliski z tobą rozmawiał. Praca z Nią jest ekscytująca i bardzo twórcza. Jest się zaopiekowanym od początku do końca. Dzięki temu możesz doświadczać bezpiecznej zmiany.

Szczerze polecam jej osobę jako Hipnoterapeutę.

Andrzej Ćwirlej

Mam na imię Piotrek i chciałbym podzielić się z Wami doświadczeniem sesji hipnotycznej u Pauliny.

Od dłużnego czasu pracują ze swoją duchowością. Zachowuję jednak duży dystans do nieznanych mi technik i nowinek w tej dziedzinie.

Do sesji podszedłem sceptycznie, ale z otwartym umysłem. Sesja zaczęła się od rozmowy, która miała na celu wstępne poznanie się. Następnie Paulina poprosiła mnie, abym się położył, po czym wykonaliśmy kilka technik relaksacyjnych. Jedną z pierwszych rzeczy jakie zauważyłem, to ciepło osoby Pauliny i spokojny, przyjemny tembr Jej głosu. Dość szybko poczułem się komfortowo.

Po wejściu w stan relaksu Paulina zabrała mnie w podróż, w której Ona była drogowskazem, ja kreatorem. To była niezwykła podróż, ale na tym  etapie jeszcze nie było we mnie niczego, czego bym nie doświadczał wcześniej.

W pewnym momencie Paulina poprosiła mnie o to, abym przeniósł się w miejsce dla mnie bezpieczne, komfortowe. W moim przypadku był to las sosnowy. W tym lesie spotkałem istotę, która była świetlistą postacią. Cały czas dzieliłem się tym co widzę z Pauliną, a ona podsuwała mi sugestie co mogę dalej zrobić. Powiedziała, abym poprosił tą istotę, czy mogłaby podejść bliżej. Tak też uczyniłem. Następna sugestia Pauliny była taka, abym tą istotę poprosił o uzdrowienie. Uczyniłem to. I tutaj zaczyna się jazda  Po mojej prośbie przez całe moje ciało przeszedł jakby spazm energii, potężnej siły, która wywaliła moją wibrację do najwyższych poziomów. To było mega fizyczne doświadczenie. Paulina, która była koło mnie i siedziała z zamkniętymi oczami także poczuła tą energię. Coś niesamowitego.

Po sesji czułem się wspaniale. Wysoka wibracja utrzymywała się u mnie jeszcze jakiś czas. To moje jedno z ciekawszych doświadczeń na drodze duchowej i mogę je szczerze Wam polecić.

Piotr Szczepkowski

Paulina to wspaniała osoba pełna cierpliwości, ciepła i zrozumienia. Już przy pierwszym spotkaniu otoczyła mnie troską. Ani przez moment nie poczułam się oceniana. Szanowała moje potrzeby, wyjaśniała wątpliwości i stała się niezwykłym Przewodnikiem w podróży po podświadomości. Dzięki dwóm sesjom hipnotycznym mogłam za pomocą Pauliny doświadczyć na nowo emocje, które moje Ja chroniąc mnie przed bólem ukryło 30 lat temu. Te skrywane, niewyrażone uczucia wpływały na jakość mojego życia i na moje destrukcyjne działania, których nie byłam w stanie zrozumieć ani przerwać.

Paulina uważnie mnie słuchała szanując granice i możliwości. Czułam się spokojna, zaopiekowania, ważna. Czuję, że znalazłam bratnią duszę. Dzielę się moją wdzięcznością i pewnoscią, że jeszcze nie raz się spotkamy.

Anna Stych

Wizyta u terapeuty jest dużym przeżyciem emocjonalnym. Dla mnie najważniejsze jest to aby terapeuta zbudował atmosferę pozwalającą na swobodne wyrażenie wszystkich trudnych emocji, które mnie stopują. Rezultat spotkania z terapeutką Pauliną Ilijew przeszedł moje oczekiwania. W ciągu jednej rozmowy w stanie hipnozy pozbyłem się ciężaru blokującego mnie od lat. Tym co wyróżnia Paulinę Ilijew w kontekście prowadzenia terapii jest duży szacunek dla osoby stojącej w obliczu obnażenia własnych słabości oraz tworzenie atmosfery poczucia bezpieczeństwa i zaufania. Paulino dziękuję.

Jakub Kaźmierczak

Radość, lekkość i oczyszczenie (głębsze zrozumienie) – to czułam po sesji z Paulina. Jako osoba zagłębiona już w kwestie samorozwoju, budowania samoświadomości oraz medytacji myślałam, że hipnoterapia będzie również interesującym doświadczeniem (na drodze do poznawania siebie i stawania się swoją lepsza wersja). Nie sądziłam jednak, że już jedna sesja z Paulina wyzwoli we mnie tak głębokie uczucia i zabierze mnie na dotąd niepoznane poziomy świadomości. Cała sesja była przeprowadzona w niesamowicie bezpiecznej i spokojnej atmosferze. Paulina jest osobą niezmiernie ciepła, otwarta i wyrozumiała. Od początku czułam, że mogę śmiało oddać się w jej ręce i zaufać nawet w najtrudniejszych dla mnie sprawach. Szczerze polecam – „odważnie mierząc się z ciemnością, jesteśmy w stanie zrozumieć i w pełni docenić światło”, a Paulina właśnie w tym pomaga.

Patrycja Bieganowska

Terapia przyniosła oczekiwany efekt. Dziś po raz pierwszy odczułem niesamowitą przemianę w moim podejściu do siebie oraz do swojego życia. To był strzał w dziesiątkę!! Jestem pełen pozytywnej energii a moja przeszłość przestała stać na drodze planowania wymarzonej przyszłości i bycia w teraźniejszości. Czuję, że ta energia i wypływa z głębi mojego serca, w którym jest mnóstwo miłości i przebaczenia. Bardziej akceptuje moje wady i łatwiej dostrzegam zalety. Jestem wyciszony i spokojny i myślę że nie jest za późno na nic. Że dopiero wszystko przede mną.

Marcin Witkowski

Hipnoterapia z Pauliną, była moim pierwszym takim doświadczeniem. Na początku w miłej i spokojnej atmosferze omówiliśmy tematy dla których zdecydowałem się przyjść na sesję.
Moje zmysły kojone były przez cudowny zapach Palo Santo, łagodne światło oraz delikatny głos Pauliny. Po wprowadzeniu w trans podążałem swoją uwagą za czułym i spokojnym głosem. Używając pięknych słów Paulina prowadziła mnie coraz głębiej.
W stanie relaksu spokój, światło, uczucie miłości, które bardzo mocno odczuwałem rozjaśniało moje bolesne emocje, które udało się odnaleźć w moim wnętrzu. Czułem cudowną energię. Przechodziliśmy do kolejnych zagadnień poprzez wizualizacje.
Sesja prowadzona przez rozwijającą się duchowo osobę dało mi ogromny komfort, poczucie swobody i zrozumienia.

Karol Maćkowiak

Praca z Pauliną to świetne przeżycie i każdy powinien tego spróbować!
Idąc na sesje miałem wiele wątpliwości, nie wiedziałem czego mam się spodziewać. Paulina prywatnie jest bardzo miłą i troskliwą osobą co można odczuć w jej gabinecie.
Sama terapia to coś niesamowitego, po pierwszym spotkaniu nie mogłem uwierzyć jakie pokłady energii skrywały się gdzieś w środku mojego działa. To trzeba przeżyć bo opisać nie sposób.
Myślę, że nawet osoby nastawione bardzo sceptycznie do tematu będą pod ogromnym wrażeniem samego procesu terapeutycznego (pomijając bardzo dobre wyniki, które osobiście odczuwam)
Paulina dziękuję za pomoc !

Szymon Michalak

Cześć, nazywam się Natalia. Zaczęłam z Pauliną moją przygodę z hipnoterapią.
Nigdy wcześniej nie słyszałam o tego typu terapii, ale kiedy usłyszałam o tym od razu postanowiłam spróbować.
Trafiłam na cudowną osobę jaką jest Paulina. Jest ona bardzo miła i sympatyczna, nie ocenia, wysłucha wszystko co ma się do powiedzenia.
Jej głos idealnie pomaga wejść w głęboki trans. Byłam w szoku, że udało jej się znaleźć przyczynę mojego problemu z dziecięcych lat.
Dzięki Paulinie poukładałam sobie wszystko w głowie i wciąż pracuje nad lepszą wersją siebie.
Polecam z całego serca terapie z Pauliną Ilijew 🙂

Natalia P.

Przyjechałam do Pauliny z problemem bulimii. Było u mnie bardzo ciężko. Byłam słaba psychicznie i rezygnowałam z życia.
Przejmowałam się zawsze tym co ludzie o mnie mówią.
Dzięki przeprowadzonej sesji stałam się inną osobą.
Moje spojrzenie na świat stało się inne. Przestała mnie obchodzić opinia ludzi na mój temat .
Stałam się mocna psychicznie i silna.
Zaczęłam kochać siebie. Mam dla kogo żyć. Zaczęłam zdrowo się odżywiać i walczyć z chorobą. Dziękuję.

Wilczogłodna

Polecam serdecznie spotkanie z Pauliną w ciągu 2h sesji dowiedziałam się bardzo dużo o sobie i to takich informacji których w ogóle nie byłam świadoma. Spotkanie z Pauliną trudno określić słowami … Jest niesamowita atmosfera, zrozumienie, wsparcie, danie odp.narzędzi do wykorzystania…. moje spotkanie nazywało się zostań swoją przyjaciółką. Naprawdę można odkryć siebie na nowo pod zupełnie inną perspektywą. Polecam każdemu spotkanie z Pauliną. Jest to niezapomniane przeżycie i wnosi wiele wartości i cennych drogowskazów abyśmy byli szczęśliwi i kochali siebie dając sobie możliwości że wszystko jest możliwe .

Polecam bardzo mocno

Anna Rapp