IMG_1898

Jakub Witkowski

KIM JESTEM?

Nazywam się Jakub Witkowski.
Jestem praktykiem techniki uwalniania metodą dra Davida R. Hawkinsa oraz hipnoterapeutą. Moje dotychczasowe doświadczenia z pomocą innym wyrastały na bazie pracy z podświadomością – hipnoterapią, którą z sukcesami pomagam innym

Moją wielką radością jest to, że ta praca umożliwia odkryć spokój radość i harmonię, która jest w środku każdej osoby.

Dziś mogę z radością powiedzieć o sobie, że jestem szczęściarzem. Szczęśliwym człowiekiem, partnerem, uzdrowicielem.
Kocham życie.
Kiedyś było zupełnie inaczej.

MOJA HISTORIA.

Odkąd pamiętam czułem się inaczej niż inni.
Wiele lat temu szukałem szczęścia w wątpliwej jakości relacjach. Wybierałem otoczenie które akceptowało moją inność i niezależność, którą miałem potrzebę manifestować światu. Pokazywałem i udawałem kogoś innego niż czułem w sercu. Wdawałem się w bójki, wiodłem kontrowersyjny i awanturniczy styl życia, który spowodował wiele zamieszania w moich relacjach, a bliskich przyjaciół nie miałem wtedy wcale.
Szukałem szczęścia na zewnątrz.
Dziś wiem, że był to tylko element drogi, którą przeszedłem. Doświadczenie które było niezbędne bym stał się tą lepszą wersją siebie.

Zmierzyłem się z rozmaitymi uzależnieniami, alkohol, narkotyki, papierosy i tytoń pod wszystkimi dostępnymi postaciami.
Uciekałem: od samotności, od cierpienia, od odpowiedzialności.
Uciekałem w iluzje, wierząc, że wszystko ze mną w porządku, że przecież nie jest tak źle.
W środku czułem ogromne poczucie pustki i samotności.
Byłem zbyt dumny, by zobaczyć szczerze i uczciwie swoją sytuację. Duma choć postrzegana w społeczeństwie jako zaleta, może być czasem przeszkodą.
Ja patrzyłem na innych z góry, choć w środku miałem poczucie, że jestem nieuczciwy i beznadziejny.
10 lat temu zacząłem pracować nad sobą i powoli zdawać sobie sprawę z tego w jakiej jestem sytuacji. Dostrzegłem, że jeżeli nie zmienię nawyków, myślenia i swojego życia to zmarnuje je na zmartwienia. Zmarnuje życie jakie mam. Życie które przecieka mi przez palce.
Naraz przypomniało mi się moje marzenie: być szczęśliwym. Pragnąłem tego od zawsze. Tam w przeszłości około 10 lat temu po raz pierwszy podjąłem decyzję, że będę szczęśliwy. Wiedziałem, że muszę radykalnie zmienić swoje nawyki, przyzwyczajenia i całe życie. Gdzieś pod spodem wiedziałem, że jest dla mnie nadzieja. Zacząłem z zapałem pracować nad sobą. Pamiętam, że wtedy wpadła mi w ręce książka „Potęga Podświadomości”. Wypowiadałem wtedy po raz pierwszy afirmacje i badałem: jak się czuję ze słowem SZCZĘŚCIE…o ciekawie. A jak się czuję ze słowem HARMONIA… DOSTATEK… DOSKONAŁE BEZPIECZEŃSTWO….
Podczas dalszego poszukiwania szczęścia zmieniałem wiele razy miejsce zamieszkania, podróżowałem, zmieniałem pracę, otoczenie, mieszkałem za granicą. Szukałem szczęścia w relacjach, w książkach, sporcie, biznesie wciąż będąc daleko od siebie. Na początku 2013 roku natrafiłem na warsztaty uwalniania na podstawie techniki i książki „LETTING GO” Davida R.Hawkinsa.
Wtedy poczułem że jego metody to rewolucja. Kalibracje poziomów świadomości oraz informacje i wglądy jakie płynęły z książek Hawkinsa umożliwiły mi wiele uwolnić i podnieść moją świadomość.
Zacząłem regularnie medytować i szukać odpowiedzi na pytanie: co takiego mogę robić dla świata?

POMOC INNYM

Zauważyłem, że kiedy pomagam innym, daję uwagę i wsparcie – sam czuje się lepiej. Trudne sytuacje jakie miałem i uzdrowiłem w swoim życiu pomagały mi często zrozumieć trudności innych. A ponieważ większość z nich rozwiązuje lub rozwiązałem, to wiedziałem co mogą zrobić inni by osiągać efekty. Zauważyłem, że nie trafiają do mnie przypadkowe osoby, tylko takie którym mogę pomóc.

HIPNOTERAPIA

Ponieważ miałem dar dostrzegania głębszego znaczenia ukrytych problemów innych i oraz intuicyjnie czułem kontekst pojawiania się ich zdecydowałem się nauczyć pracy z podświadomością, która na czas mojej edukacji w 2017 roku uważałem za hipnozę.

W Polskim Instytucie Hipnozy nauczyłem się technik tzw. „hipnozy ericksonowskiej”, która opiera się na założeniach:
– każdy człowiek jest niepowtarzalny, więc terapia także powinna być prowadzona indywidualnie,
– każdy ma wewnętrzne zasoby do konstruktywnego rozwiązywania wszystkich problemów jakich doświadcza,
– poprzez doświadczenie i zobaczenie prawdziwie swojej sytuacji klient może doświadczyć uczucia, ulgi spokoju, lekkości,
i najważniejsze:
– metody pracy z podświadomością pozwalają poznać przyczynę problemu, która zrozumiana powoduje uzdrowienie.

Z sukcesami zacząłem pracę jako hipnoterapeuta. Bardzo często pomagałem wielu osobom, które zgłaszały się do mnie z rozmaitymi sprawami do przepracowania. Wystąpienia publiczne, uzależnienia, przewlekły niepokój, ciężkość emocjonalna to tylko niektóre z nich. Wspólnie poznawaliśmy przyczynę sabotażu podświadomości. W co takiego nasz podświadomy umysł uwierzył, że działał w nim destruktywny program powodujący ciężkie emocje.

CZY HIPNOZA JEST BEZPIECZNA?

Wszystko zależy od tego co nazwiemy hpnozą.
Jak dowiedziałem się na drodze dalszego rozwoju hipnoza może być także obciążeniem. I bez wątpienia jest nim taki stan, w którym człowiek poddany hipnotyzerowi poddaje się jego woli. Kiedy jest w stanie tak zmienionej świadomości, że poddaje się woli hipnotyzera i wykonuje jego polecenia.
Wtedy hipnoza bardzo głęboko zakorzenia się w podświadomości i jest tak mocna, że często funkcjonuje przez wiele lat i wiele wcieleń. Trudno jest wtedy odwołać sugestie posthipnotyczne, czyli właśnie to co nam zasugerował hipnotyzer.

Osobiście NIGDY nie stosuję takich metod.
Niczego nie wmawiam, nie wprowadzam programów, nie zniechęcam, nie koduję.

CZYM WIĘC SIĘ ZAJMUJĘ?
W CZYM POMAGAM?

W jednym zdaniu mogę napisać, że pomagam uwolnić stare programy i stłumione emocje. Nasza podświadomość jest takim łącznikiem ze światem. W nim jest baza danych różnych doświadczeń, które powodują u nas określone reakcje na świat. W naszej podświadomości są różne wspomnienia i doświadczenia, które powodują, że świat widzimy w określony sposób.
Wszystko z zachowaniem bezpieczeństwa jakie jest niezbędne w pracy energetycznej.

DZIŚ

Dziś rozwijam się na trzeźwo i przytomnie – bez użycia jakichkolwiek środków zmieniających świadomość. Poprzez pracę nad sobą, ciągły rozwój i edukację odreagowałem swoją podświadomość z wielu obciążeń, (również ciężkich hipnoz i telepatii) które były przyczyną między innymi moich tendencji do uzależnień, oraz braku szczęścia i harmonii w życiu.
Jestem uczniem w Rocznej Szkole Regresingu, oraz Szkole Świadomości prowadzonej metodą WRE MIND.
Dziś mogę o sobie powiedzieć szczęśliwy człowiek, kochający i wdzięczny za dar, jakim jest życie.
Prywatnie moje pasje to sport, spontaniczny taniec, rozwój duchowy, gotowanie oraz spędzanie czasu z ukochaną Pauliną.

Kimkolwiek jesteś, jeśli czujesz że mogę Ci pomóc skontaktuj się ze mną.
Życzę Ci odwagi i radości, byś żył pełnią życia każdego dnia.

Spotkajmy się i porozmawiajmy o tym, co mogę dla Ciebie zrobić

NAPISZ DO MNIE

Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRACOWNIA OTWARTA Paulina Ilijew dla potrzeb kontaktu w sprawie oferowanych usług.